O mnie

Dzień dobry

Nazywam się Iwona Lelito i na co dzień wspieram moich klientów na ich życiowych zakrętach i pomagam im w jak najkorzystniejszy dla nich sposób rozwiązać ich problemy.

Jestem adwokatem wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi wygrywać nawet najtrudniejsze sprawy. Na tle innych Kancelarii wyróżnia mnie przede wszystkim indywidualne i „ludzkie” podejście do klienta, co przekłada się na zaufanie nawet w najbardziej delikatnych sprawach.

Zapewniam moim klientom kompleksową pomoc prawną, obejmującą przygotowanie pism przedsądowych, procesowych, opinii prawnych, a także wsparcie w negocjacjach. Koncentruję się w szczególności na sprawach cywilnych, karnych oraz rodzinnych.

Swoich klientów reprezentowałam na każdym szczeblu sądownictwa powszechnego, jak też przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym
i Trybunałem Konstytucyjnym.

Prywatnie jestem bardzo ciekawa świata, ludzi, kultur, zwyczajów i tradycji. Uwielbiam podróżować, doświadczać życia  i cieszyć się nim. Prowadzę swój biznes z serca i z pasji. Wiele satysfakcji sprawia mi pomaganie ludziom na ich życiowych zakrętach i wychodzenie z nich obronną ręką.